[Wikimedia-ua-announce] Підготуймо пропозиції щодо співпраці з органами влади разом!

Mykola Kozlenko mycola-k на ukr.net
Срд 22 Лют 2017 00:20:34 UTC


Доброго вечора, 
(Резюме: Нам потрібні ваші пропозиції щодо співпраці з органами влади в рамках резолюції Гройсмана. Будь ласка, висловлюйте їх тут: https://ua.wikimedia.org/wiki/Пропозиції_щодо_співпраці_з_органами_влади  ) 
До дня народження Вікіпедії в січні Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман видав резолюцію ( https://commons.wikimedia.org/wiki/File:WMUA-2017-100117-dodatky.pdf ), яка ставить за мету створення сприятливих умов для наповнення української Вікіпедії. Пояснення цьго простою мовою можна прочитати у цьому пості блогу: https://wikimediaukraine.wordpress.com/2017/01/17/uriad-wikipedia-hromadskist/ 
Громадська організація «Вікімедіа Україна» готує для міністерств, центральних органів виконавчої влади, обласних і Київської міської державних адміністрації пакет пропозицій щодо такої співпраці. Ми хочемо підготувати ці пропозиції на основі ваших ідей та побажань. 
Збір пропозицій відбувається на сторінці https://ua.wikimedia.org/wiki/Пропозиції_щодо_співпраці_з_органами_влади  . Зокрема, нам цікава ваша думка щодо такого: * за конкретними визначеними напрямками (БоГеМА (Бібліотеки, Галереї, Музеї, Архіви), Свобода панорами, Освітня програма для шкіл, Освітня програма для вишів, Вікі любить пам'ятки, Конкурси наукових робіт) — якої допомоги ви очікуєте від держави для цих проектів? * у рамках співпраці з іншими центральними органами виконавчої влади — як вони можуть допомогти Вікіпедії? * за областями (та містом Києвом) — ми хочемо підготувати два набори пропозицій: пропозиції для всіх областей, які не вимагають присутності вікіпедистів на місці (наприклад, розміщення матеріалів на сайті ОДА) та такі, які вимагають роботи на місці (наприклад, проведення тренінгів). 
Якщо ви маєте бажання співпрацювати з ОДА своєї області чи міста Києва на місці — будь ласка, долучіться, та зазначте, чим вам буде цікаво займатися. Ми дуже хочемо охопити якнайбільшу кількість областей, щоб якнайкраще покрити всю Україну. Якщо ви не знаєте, з якого боку підійти до вашої ОДА — не переймайтеся, ГО «Вікімедіа Україна» допоможе вам організувати співпрацю, від вас головним є бажання. 
Якщо ви маєте ідеї щодо співпраці з іншими, не зазначеними там органами влади — будьте рішучими та додавайте їх до списку. 
Тож прошу долучатися до обговорення на сторінці https://ua.wikimedia.org/wiki/Пропозиції_щодо_співпраці_з_органами_влади ! Якщо ви маєте питання, можете питати в цій розсилці або в мене особисто. 
Сподіваюся на вашу участь! Микола Козленко (NickK) заступник голови Правління 
---------- наступна частина -----------
HTML вкладення було очищене...
URL: <https://lists.wikimedia.org/pipermail/wikimedia-ua-announce/attachments/20170222/c9c965f2/attachment.html>


Докладна інформація про список листування Wikimedia-ua-announce