[Wikimedia-ua-announce] Рішення Правління №21/2014 від 29 травня 2014

Mykola Kozlenko mycola-k на ukr.net
Чтв 29 Травень 2014 23:11:23 UTC


Шановні члени організації, 
Сьогодні (точніше, вже вчора) Правлінням було прийнято рішення про припинення членства в організації Юрія Дзядика (користувач Dzyadyk) : https://ua.wikimedia.org/wiki/Рішення_Правління_№21/2014_від_29_травня_2014  
Це стало наслідком його відмови підписувати протокол загальних зборів №5 протягом понад п'яти місяців, що блокувало діяльність організації, зокрема, унеможливлювало отримання грантів від Фонду Вікімедіа. На жаль, всі можливості переговорів були вичерпані - решта членів президії тих зборів та всі члени правління намагалися знайти спільну мову з паном Дзядиком, чотири рази він погоджувався підписувати протокол і чотири рази того ж або наступного дня відмовлявся. 
Це рішення є вимушеним кроком, проте з огляду на неможливість досягти згоди з паном Дзядиком і через те, що далі відкладати немає куди (уже готовий весь пакет документів на зміну керівника, де були значно складніші для отримання документи, і бракує лише цього підпису), було прийняте рішення про припинення членства. Це рішення буде додане замість підпису пана Дзядика до протоколу Загальних зборів, що дозволить завтра (точніше, вже сьогодні) подати документи на зміну керівника. 
Якщо все йтиме за планом, завдяки цьому рішенню вже найближчим часом вдасться розблокувати діяльність організації, отримати повний доступ до рахунків та мати змогу отримати гранти, які Фонд був готовий нам перевести ще в лютому (але ми не могли їх прийняти). 
Нам шкода, що затримка була настільки велика і сподіваємось, що найближчим часом наслідки цієї затримки, спричиненої паном Дзядиком, вдасться виправити. 
З повагою, Микола Козленко від Правління ВМ-УА 
---------- наступна частина -----------
HTML вкладення було очищене...
URL: <http://lists.wikimedia.org/pipermail/wikimedia-ua-announce/attachments/20140530/d5a5559e/attachment.html>


Докладна інформація про список листування Wikimedia-ua-announce