[Wikimedia-ua-announce] Підготовка до Вікіконференції: потрібна допомога з підготовкою програми!

Mykola Kozlenko mycola-k на ukr.net
Пнд 25 Травень 2015 22:11:52 UTC


Доброго вечора, 
Сьогодні на засіданні Правління обговорювалася підготовка до Вікіконференції, і було досягнуто згоди щодо плану дій. 
Конференція планується на 26-28 червня (це вихідні до Дня Конституції), і основними містами-кандидатами є Запоріжжя та Львів. Інформація про них доступна тут:  https://ua.wikimedia.org/wiki/Обговорення:Вікіконференція_2015/Місце  
Але для успішного проведення конференції  потрібна ваша допомога  у таких питаннях: 
1) Опитування спільноти щодо того, що люди хочуть почути на Вікіконференції та чим хочуть поділитися (терміни: 28 травня - 10 червня). Для успішного проведення опитування нам потрібна  ваша активна участь , щоб якомога більше людей повідомило, чого вони очікують від конференції. 
2) Підготовка програми (орієнтовно 10—21 червня): * робота з доповідачами, які записалися - допомога у підготовці доповідей, які були б якнайбільш цікаві учасникам * якщо є бажаючі почути про якусь тему - пошук доповідачів, які можуть розповісти про це. Нам  потрібно кілька вікіпедистів, які хочуть допомогти з підготовкою програми — будь ласка, зголошуйтеся! 
3) Оголошення програми: 22—23 червня. Ми хотіли б, щоб учасники конференції заздалегідь подумали, які теми їм цікаві, та підготувалися до них (наприклад, щоб ті, хто хочуть прийти на сесію про свободу панорами, хоча б прочитали, що таке свобода панорами), тому ми хочемо оголосити програму заздалегідь. 
Наразі для нас ключове питання: допомога в підготовці програми.  Якщо будуть бажаючі допомогти з цим — матимемо успішну конференцію, якщо ні — ймовірно, нам доведеться її перенести або скасувати . Тож якщо у вас є бажання допомогти — будь ласка, зголошуйтеся у відповідь на цей лист! 
З повагою, Микола від Правління організації 
---------- наступна частина -----------
HTML вкладення було очищене...
URL: <https://lists.wikimedia.org/pipermail/wikimedia-ua-announce/attachments/20150526/f9ad3b0d/attachment.html>


Докладна інформація про список листування Wikimedia-ua-announce